W związku z problemami, które obecnie utrudniają prowadzenie działalności gospodarczej, wiele firm podejmuje decyzję o przejściu na pracę zdalną (online). Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w tym obszarze pracy jest przygotowane przez BDO HBC Business Improvement autorskie oprogramowanie czyli Work Performance System w wersji desktopowej, które umożliwiają pomiar i kontrolę czasu pracy osób pracujących poza siedzibą swoich firm.

CYFROWY SYSTEM KONTROLI EFEKTYWNOŚCI PRACY – WERSJA ONLINE

System umożliwia skuteczne zarządzanie i monitorowanie pracy świadczonej na odległość w cyklu 24/7 bez wychodzenia z domu i z dowolnego urządzenia (laptop, tablet, telefon).

Uzyskiwane rezultaty można analizować na dashboardach dostosowanych do uwarunkowań konkretnego projektu wykorzystujących narzędzie do wizualizacji i analizy danych, jakim jest Microsoft Power BI. Warto dodać, że zakres danych do analizy i pomiaru, jak również sposób ich wizualizacji zależy wyłącznie od potrzeb użytkownika i można go dowolnie indywidualizować pod konkretne zapotrzebowanie.

PRZEWAGI SYSTEMU WPS ONLINE:

1. System jest prosty i szybki do wdrożenia, czas do uruchomienia nie powinien zająć więcej niż 2-3 dni (wskazany czas wynika z potrzeby ustalenia z klientem, jakie czynności mają się fizycznie pojawić na ekranach komputerów użytkowników). Cały proces wdrożenia odbywa się oczywiście online.

 

2. System umożliwia bieżącą analizę, czy pracownicy wykonują zlecone zadania oraz umożliwia analizę wykonywanych czynności, będzie więc użyteczny nie tylko obecnie w czasie pracy home office, ale również w przyszłości dla celów optymalizacji pracy w biurze i na konkretnych projektach.

 

3. System posiada funkcjonalność, dzięki której na bieżąco można weryfikować, czy projekt zostanie zrealizowany w zaplanowanym czasie, niezależnie od tego, że pracownicy pracują zdalnie w różnych lokalizacjach.

 

4. Menedżer może śledzić na swoim laptopie albo telefonie czas pracy pracowników on-line, 24/7.

 

5. Informacje dotyczące mierzonej aktywności są gromadzone na serwerze z możliwym dostępem w dowolnym momencie do historii, co daje możliwość porównywania danych między sobą.

 

6. kosztu usługi to 50 PLN miesięcznie od stanowiska, wdrożenie całego systemu to 5000 PLN.

 

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt: 

Wojciech Chmielewski 

tel: +48 503 992 622

e-mail: wojciech.chmielewski@bdoadvisory.pl