Partnerzy

Jarosław Sobkowiak

Współzałożyciel firmy BDO Advisory oraz członek Society of Manufacturing Engineers. Makler papierów wartościowych. Pracował w Domach Maklerskich. Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Ukończył także studia Inwestycji Kapitałowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Współpracował jako tłumacz i redaktor naukowy z Wydawnictwem Finansowym WIG-Press. Realizował projekty doradcze dla funduszu venture capital – MCI Management S.A.

Sebastian Kochaniec

Partner zarządzający i współzałożyciel firmy BDO Advisory. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, a także Thames Valley University w Londynie, gdzie zdobył tytuł MBA. Posiada ponad 15-letnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu projektów wdrożeniowych. Realizował zadania m.in. dla przemysłu ciężkiego, FMCG oraz spółek z sektora finansowego. Specjalizuje się w problematyce rachunkowości zarządczej i kontroli finansowej. W BDO Advisory odpowiada również za administracje i finanse.

Łukasz Marzec

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzanie produkcją w Wyższej Szkole Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie. Posiada także tytuł MBA, który uzyskał na Akademii Leona Koźmińskiego. Swoje doświadczenie zdobywał w koncernach motoryzacyjnych. Był odpowiedzialny za zarządzanie i optymalizację procesów produkcyjnych oraz logistycznych. W BDO Advisory odpowiada za projekty reorganizacyjne w oparciu o metodologię Lean Manufacturing spółek z sektora maszynowego, budowlanego, produkcyjnego oraz przemysłu spożywczego. Nadzorował prace dla klientów takich jak: Paged, Tarczyński, Animex, Wielton czy Oknoplast.

Piotr Kenar

Junior partner BDO Advisory. Absolwent Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynier Produkcji. Uzyskał dyplom z wyróżnieniem na specjalizacji Logistyka produkcji, nagrodzony przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją. Specjalizujący się w zarządzaniu logistycznym oraz systemach planowania. W ramach zadań wdrożeniowych odpowiedzialny za optymalizację przepływu materiałowego oraz systemów planowania, realizację szkoleń oraz audytów operacyjnych.