Zespół

Jesteśmy po to, aby Twoja firma pracowała lepiej, przyjemniej i efektywniej.

Nasz zespół to grono profesjonalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu, kwalifikacjom, zaangażowaniu i całościowemu podejściu do funkcjonowania firmy, skutecznie realizuje projekty doradcze i wdrożeniowe w wielu obszarach.

Posiadamy doświadczenie z różnych szczebli zarządzania i w wielu obszarach managementu, dzięki czemu dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb i zadbamy o Twoją firmę kompleksowo. Wspieramy przedsiębiorstwa, koncentrując się na ciągłym doskonaleniu i osiąganiu wymiernych efektów – a to wszystko dzięki opracowaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań.

Szkolimy, projektujemy, reorganizujemy, wdrażamy, kontrolujemy i pomagamy dojść do jasno określonego celu – wspólnie z Tobą i pracownikami Twojej firmy.

Jarosław Sobkowiak

Współzałożyciel firmy BDO Advisory oraz członek Society of Manufacturing Engineers. Makler papierów wartościowych. Pracował w Domach Maklerskich. Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni. Ukończył także studia Inwestycji Kapitałowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Współpracował jako tłumacz i redaktor naukowy z Wydawnictwem Finansowym WIG-Press. Realizował projekty doradcze dla funduszu venture capital – MCI Management S.A.

Sebastian Kochaniec

Partner zarządzający i współzałożyciel firmy BDO Advisory. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, a także Thames Valley University w Londynie, gdzie zdobył tytuł MBA. Posiada ponad 15-letnie, praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu projektów wdrożeniowych. Realizował zadania m.in. dla przemysłu ciężkiego, FMCG oraz spółek z sektora finansowego. Specjalizuje się w problematyce rachunkowości zarządczej i kontroli finansowej. W BDO Advisory odpowiada również za administracje i finanse.

Łukasz Marzec

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie zarządzanie produkcją w Wyższej Szkole Europejskiej im. Józefa Tischnera w Krakowie. Posiada także tytuł MBA, który uzyskał na Akademii Leona Koźmińskiego. Swoje doświadczenie zdobywał w koncernach motoryzacyjnych. Był odpowiedzialny za zarządzanie i optymalizację procesów produkcyjnych oraz logistycznych. W BDO Advisory odpowiada za projekty reorganizacyjne w oparciu o metodologię Lean Manufacturing spółek z sektora maszynowego, budowlanego, produkcyjnego oraz przemysłu spożywczego. Nadzorował prace dla klientów takich jak: Paged, Tarczyński, Animex, Wielton czy Oknoplast.

Piotr Kenar

Junior partner BDO Advisory. Absolwent Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynier Produkcji. Uzyskał dyplom z wyróżnieniem na specjalizacji Logistyka produkcji, nagrodzony przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją. Specjalizujący się w zarządzaniu logistycznym oraz systemach planowania. W ramach zadań wdrożeniowych odpowiedzialny za optymalizację przepływu materiałowego oraz systemów planowania, realizację szkoleń oraz audytów operacyjnych.

Wojciech Chmielewski

Od 2016 r. prowadzi działalność consultingową oraz współpracuje z BDO Advisory. W ramach działalności i pracy z BDO realizuje projekty związane z przygotowaniem oraz wdrożeniem procesowego sposobu zarządzania w przedsiębiorstwach z wykorzystaniem rozwiązań cyfrowych w BDO Advisory. Dyrektor działu Business Intelligence oraz dyrektor projektu Work Performance System, który zajmuje się m.in. organizacją i zarządzaniem pracy zespołu w trybie zdalnym. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (filologia polska i politologia), Uniwersytetu Strasbourg III (Politiques Publiques en Europe) i Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie. Zainteresowania zawodowe łączy z aktywnością naukową – przygotowuje doktorat na temat wzrostu wartości spółek z sektora ICT (Information and Communication Technologies) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

BDO Advisory

od blisko 20 lat poprawia sprawność procesów produkcyjnych i usługowych. Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci BDO.

Dowiedz się więcej