Nasza Historia

BDO Advisory to firma doradcza. Nasz doświadczony Zespół dysponuje aktualną wiedzą, której zastosowanie wspierane jest przez nowoczesne technologie i międzynarodowe możliwości. BDO Advisory przekształciło się z firmy  HBC, która powstała w 2003 roku.

W początkowym okresie naszej działalności koncentrowaliśmy się na doradztwie finansowym, dlatego do dziś bardzo duży nacisk kładziemy na wymierne efekty naszych prac i ich faktyczne odzwierciedlenie w wynikach finansowych Klientów.

Od początku aktywności naszym głównym celem było dostarczenie jak najbardziej efektywnych ekspertyz, przekładających się na doskonalenie organizacji, której doradzamy. W konsekwencji bardzo szybko rozszerzyliśmy nasz obszar współpracy z Klientami o zarządzanie procesowe, doskonalenie procesów, a w efekcie o metodologię Lean Manufacturing.

Do końca 2018 roku zrealizowaliśmy ponad 60 różnorodnych projektów doradczych i wdrożeniowych, których efekty potwierdzone są referencjami przedstawionymi w sekcji „Zaufali nam”, a przykłady naszej pracy opisane są w case studies.

Aby poszerzyć naszą ofertę, a tym samym bardziej trafnie odpowiadać na potrzeby naszych Klientów od początku 2016 roku HBC weszła w skład Grupy BDO, a w 2017 roku zmieniliśmy nazwę na BDO HBC Business Improvement.

Dzięki dołączeniu do globalnej sieci BDO nasza oferta oprócz projektów wdrożeniowych i audytów procesowych zawiera także złożone projekty szkoleniowe oraz usługi w zakresie pogłębionego audytu operacyjnego organizacji, co pozwala odpowiedzieć na potrzeby każdego naszego Klienta. Oferowany przez nas zakres usług pozwala nie tylko zaprojektować i skutecznie wdrożyć rozwiązania, ale również zapewnić ich trwałość i rozwój w przyszłości.

W 2021 roku firma przeszła rebranding, przyjmując nazwę BDO Advisory i jest to kolejny krok w integracji z Grupą BDO. Jako część BDO Polska od lat wspieramy Klientów w zakresie audytów, poprawie jakości i efektywności przedsiębiorstw, usprawnianiu procesów i działania organizacji.

BDO Advisory

od blisko 20 lat poprawia sprawność procesów produkcyjnych i usługowych.
Jesteśmy częścią międzynarodowej sieci BDO.

50 lat 1500 biur 162 kraje