Na początku tego roku zakończyliśmy realizację prowadzonego w wielu obszarach i na wielu płaszczyznach projektu w spółce Wielton S.A. – jednego z największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie. 

Spółka jest pionierem pod względem wprowadzania nowoczesnych technologii produkcji w branży naczepowej. Grupa od lat rozwija własną myśl technologiczną, optymalizuje proces produkcyjny, wprowadza nowości techniczne. Biorąc pod uwagę pozycję rynkową spółki, branżę, w której prowadzi działalność oraz przede wszystkim chęć ciągłego doskonalenia, zrealizowany wspólnie projekt był dla nas bezcennym doświadczeniem. Tym bardziej cieszy nas, że dzięki współpracy i realizowanych w jej trakcie zadań, tak wiele rzeczy udało się skutecznie przeprowadzić, a praca naszych konsultantów i doradców była dla spółki Wielton bardzo istotnym wsparciem i została wysoko oceniona.

Proces współpracy oraz poziom zadowolenia przedstawicieli Wielton S.A. został wyrażony w przesłanej do BDO HBC referencji, która dostępna jest do pobrania pod tym linkiem.